Smart IPTV, SipTV.APP Satın Alma ve Aktivasyon işlemi Nasıl Yapılır

GameYardim Güvencesi ile Smart IPTV ve Siptv.app için Satın Alma, Yükleme ve Aktivasyon işlemini Ucuz Mint Card ile 7/24 Beklemeden Anında Yapabilirsiniz.

siptv.app/activation/ Sitesinde Nasıl Ödeme ve Aktivasyon işlemi Yapılır Örnek Resimli Anlatım.

1: Adım

https://siptv.app/activation/ Sitesine Giriş Yapıyoruz. Sayfayı Az aşağı kaydırdığımızda Ödeme Yöntemleri Karşımıza Çıkacak. Paymentwall Yazan Yerden Yükleme & Ödeme işlemini Yapıcaz. Bizden istenilen Bilgileri, Your E-Mail: ve Your MAC: Adresimizi Yazdıktan Sonra Activate Yazan Butona Basıyoruz.

2: Adım

Açılan Sayfada Yeşil Renkli Mint Yazan Bölüme Tıklıyoruz. GameYardim.com Sitemiz üzerinden Satın Almış olduğunuz Mint Kart Pin Kodunu Açılan Bölüme Yazıyoruz. Siptv Fiyatı 5,49 EUR’dur. Sitemizden 1 Adet Mint Card 5 EUR ve 1 Adet Mint Card 1 EUR Şeklinde Mint Prepaid Card Satın Alarak veya Direk 10 EUR Mint Card Satın Alarak Yükleme & Ödeme Yapabilirsiniz. Artan Paranızı Kullanabilir, Veya Pin kodlarını Birleştirebilirsiniz. Pin kodunu Yazıp Satın Al Butonuna Tıklayın.

3: Adım

Tüm işlemleri Doğru Yaptı iseniz, Aşağıdaki Resimdeki gibi Bölüm Açılır. Satın Aldığınız için Teşekkür Ederiz. Siptv.app Yükleme, Ödeme ve Aktivasyon işlemini Tamamlamış oluyoruz.

NoT: Mint Card Pin Kodlarını Birleştirebilirsiniz. Örnek Satın Almak istediğiniz Ürünün Fiyatı 8 EUR olsun, Sizde’de Sadece 5 EUR MINT Pin Kodu var Diyelim.. Sitemiz Üzerinden 1 adet Daha 5 EUR Mint Card Satın Alarak Ödeme Yapabilirsiniz. Mint Kart Pin kodu Girme Bölümünde, 5 EUR Olan Pin Kodunu Girin, Sistem Yetersiz Bakiye Uyarısı verir, Yeni Bir Kod Daha girmenizi ister. Diğer Satın almış olduğunuz Mint Pin 5 EUR olan Koduda girerek ödeme işlemini Tamamlayabilirsiniz.

Mint Card 10 EUR

210,00 

Mint Card 100 EUR

2.088,00 

Mint Card 5 EUR

105,00 

Mint Card 50 EUR

1.045,00 

Mint Kart 1 EURO

22,00 

Mint Prepaid Card 20 EUR

418,00 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir