IMVU Hediye Kartları GameYardim’da

IMVU Oyunu için, imvu Sitesine Nasıl Ödeme Yapılır? Ucuz imvu kredi (Credits) Nasıl Alınır? imvu ucuz Vip satın alma IMVU AP ve AGE Satın Alma ve Yükleme Nasıl Yapılır Örnek Resimli ve Videolu Anlatım.

1: Adım

IMVU Sitesine https://tr.secure.imvu.com/welcome/login/ Giriş Yaptıktan Sonra, Sağ üste Credits Yazan Yere Tıklıyoruz ve Kredi Satın Al Butonuna Tıklıyoruz.

2: Adım

Açılan Sayfada, IMVU ürünleri Karşımıza Çıkacak. IMVU Kredi (Credits) IMVU Vip, IMVU AP, IMVU AGE, Chat Room Slot, Host Token VB. Gibi Ürünler Mevcut. Bu Bölümden Hangi Ürünü Satın Almak istiyorsak onu Seçip Ödeme Yazan Butona Tıklıyoruz.

3: Adım

Açılan Sayfada Ödeme Yöntemlerini Göreceksiniz. Direk karşınıza Mint Kart Seçeniği çıkmıyorsa, Altta yazan Diğer ödeme tiplerine tıklayın. Orda Mint Prepaid Card Seçeneğini Göreceksiniz. MINT Ödeme Yöntemini Seçip Altta bulunan Ödeme Yazan Butona basıyoruz.

4: Adım

Bizi Ödeme Sayfasına Yönlendirecek. Açılan Bölümde, GameYardim.com Sitemiz üzerinden Satın Almış olduğunuz, Mint Kart Pin Kodunu Bu Bölümü Yazıp Satın Al Butonuna Tıklıyoruz. Ödeme işlemi Bir kaç Saniye içinde Tamamlanmış oluyor.

Ucuz IMVU Vip Satın Alma

Ucuz IMVU Kredi Satın Alma

Mint Prepaid Card 5 USD

92,50

Mint Kart 50 USD

924,00

Mint Kart 20 USD

370,00

Mint Kart 100 USD

1.848,00

MINT Card 10 USD

185,00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.